Firemní akce a firemní dárky

Chystáte se pořádat firemní večírek, party, oslavu? Na Vaše přání můžeme zorganizovat za paušální cenu večer na přání, vyplněný striptýzovými vystoupeními, opravdovou lesbishow, neomezenou konzumací a neomezeným využitím veškerých služeb. V případě zájmu nás kontakujte prosím e-mailem na info@glorynight-club.cz.

Pokud hodláte Vašeho obchodního partnera obdarovat zajímavým a neotřelým dárkem, věnujte mu voucher v hodnotě:

CZK 3.500,- (voucher umožňuje jeho předložiteli využít neomezenou konzumaci v baru a strávit příjemnou hodinku s dívkou dle jeho vlastního výběru) nebo

CZK 7.000,- (voucher umožňuje jeho předložiteli využít neomezenou konzumaci v baru a strávit příjemnou hodinku s dvěma dívkami dle jeho vlastního výběru)

Vouchery můžeme dodat velmi diskrétně bianco zásilkou přímo k rukám adresáta či k rukám objednatele ve speciálním krásném dárkovém balení.

Potřebujete fakturu za naše služby? Kontaktujte nás prosím prostřednictvím e-mailu, veškeré služby můžeme fakturovat a nepřijdete tak o své náklady či možnost uplatnit odpočet DPH.

Akce - Novinky

VÁNOČNÍ VEČÍREK

06. 12. 2018 17:54

Chystáme pro Vás vánoční večírek 22.12.2018 se speciálními cenami, překvapeními a občerstvením. Kapacita je pouze omezena, chcete-li si s předstihem zajistit rezervaci v hodnotě Kč 200,- (zahrnuje i welcome drink dle vlastního výběru a neomezený raut), zašlete nám SMS na 902 11 90 ve tvaru REZERVACE 22.12.2018 . Rezervace Vám bude automaticky potvrzena, cena SMS je Kč 90,-. Na místě pak doplatíte zbytek částky, tj. Kč 110,-.

HAPPY HOURS V PONDĚLÍ

06. 12. 2018 17:42

Pokud nás navštívíte jakékoliv pondělí, můžete využít tzv. "Happy hours" - vaše konzumace bude ponížena o slevu ve výši 20% a vstupné je v tento den zdarma.
Pokud máte svátek nebo narozeniny, obdržíte od nás láhev sektu jako dárek…

Nové menu a lepší ceny!

20. 03. 2017 13:59

Nové položky v nápojovém lístku, nové koktejly a lepší ceny! Zlevnili jsme pro vás téměř 90% položek na našem menu.

Credit cards